top of page

Jak pracuji

Již několik let pomáhám svým klientům s prodejem, koupí a pronájmem nemovitostí.

Svět nemovitostí se velmi rychle mění, proto se pravidelně vzdělávám, což mě v realitách posouvá dál a dál. Ke své práci používám moderní nástroje realitního makléře jako je videoprezentace, profesionální fotografie, 3D půdorysy nemovitostí a homestaging. Zajišťuji pro Vás veškeré služby od stanovení a doporučení tržní ceny nemovitosti přes právní servis, právní úschovu, komunikaci s bankami až po předání nemovitostí. Snažím se, aby prezentace Vaší nemovitosti byla co nejlepší. Mým cílem je, abych Vám ušetřila čas a starosti, které jsou s prodejem, koupí či pronájmem nemovitosti obvykle spojené. Při mé práci je na prvním místě přátelský přístup, úspěšný prodej a samozřejmě spojený klient. 

Jak to probíhá

Bydlení

1

Úvodní schůzka

Posoudím stav nemovitosti, nastavím správnou cenu podle aktuální situace na realitním trhu a vytvořím marketingový plán pro úspěšný prodej.

2

Příprava a realizace

Připravím nemovitost k prodeji tak, aby byla atraktivnější a oslovila více potencionálních zájemců. Zpracuji prezentaci nemovitosti a zahájím prodej.​

3

Dokončení obchodu

Vyřeším všechny finanční a právní záležitostí, spojené s prodejem a dokončením celé transakce – návrh na vklad, předání nemovitosti, atd. 

bottom of page