top of page

Prodej nemovitosti

Mnoho lidí si myslí, že prodej nemovitosti spočívá v umístění inzerátu na server s nabídkami, po němž následuje záplava desítek zájemců. Ve skutečnosti je to ale složitý proces, který vyžaduje profesionalitu, preciznost a znalost realitního trhu. 

Zaměstnanec kanceláře

Tržní odhad

Vše začíná dobře určenou cenou nemovitosti. Bez znalostí realitního trhu to může být velmi náročné.

K určení nejvhodnější a nejlepší ceny pro prodej Vaší nemovitosti používám srovnávací metodu,  zkušenosti z prodeje podobných nemovitostí a placené cenové mapy.

Kontrola textu v dokumentu

Právní servis

Důležitým prvkem každé obchodní transakce je dostatečné právní zázemí a spolehlivý právní servis. Spolupracuji s prověřenou advokátní kanceláří DeveLaw, která se specializuje na realitní právo a mají v této oblasti bohaté zkušenosti. 

Dekorace domácnosti

Homestaging

Základem úspěšného prodeje je příprava nemovitosti. Vaše nemovitost dostane úplně nový vzhled a rozměr. Bude vynikat mezi konkurenčními nabídkami, bude daleko atraktivnější a osloví tak mnohem více zájemců o její koupi. Vždy je potřeba maximálně odosobnit prodávanou nemovitost, aby měli zájemci šanci se zde cítit jako u sebe doma, nikoliv jen jako na návštěvě.

Objektiv Close Up

Prezentace

Při prvním shlédnutí prezentace nemovitosti se vytváří první dojem. Profesionální fotografie na úvodní stránce může potencionální kupce kladně ovlivnit v jeho rozhodování, zda si domluvit termín prohlídky. Spolupracuji s profesionálním fotografem. 

obchodní tým

Marketing

Pro Vaší nemovitost vytvořím marketingový plán, který ji pomůže odlišit od ostatních nemovitostí a přitáhne zájemce o její prodej. Nemovitost budu inzerovat na několika realitních serverech a nezapomínám ani na lokální reklamu. Nemovitost po dohodě s Vámi označím reklamní plachtou či  průběžně oslovuji poptávající klienty ze své databáze. 

zaměstnanec

Stav prodeje

Poskytování aktuálních informací o stavu prodeje. 

Pravidelně ode mě budete mít zpětnou vazbu z uskutečněných prohlídek, abyste měli přehled, co se s Vaší nemovitostí děje.

bottom of page